پاورپوینت های علوم پایه

برنامه خطی اعداد صحیح دوتایی (BILP)   یك مورد خاص ILP زمانی اتفاق می افتد كه همه متغیرهای نمونه بتوانند فقط یك یا دو رقم 0 یا 1 را قبول كنند   . چنین متغیرهایی متغیرهای دوتایی نامیده می شوند ، و نمونه ها ، برنامه ها ، برنامه های 1-0 یا برنامه های خطی اعداد صحیح دو تایی (BILPS) نامیده می شوند . هر حالتی كه بتواند با بله / نه ، (خوب / بد) یا 0/1 نمونه‌برداری شود به عنوان متغیردوتایی شناخته می شود . در زیر نمونه های زیادی از متغیرهای دوتایی ذكر شده كه ممكن است در طرح تجاری یافت…

برنامه خطی اعداد صحیح دوتایی

سید محمد میرعالی بازدید : 63 دوشنبه 20 شهريور 1396 : 20:38 نظرات ()
برنامه خطی اعداد صحیح دوتایی

برنامه خطی اعداد صحیح دوتایی (BILP)

 

یك مورد خاص ILP زمانی اتفاق می افتد كه همه متغیرهای نمونه بتوانند فقط یك یا دو رقم 0 یا 1 را قبول كنند 

 

. چنین متغیرهایی متغیرهای دوتایی نامیده می شوند ، و نمونه ها ، برنامه ها ، برنامه های 1-0 یا برنامه های خطی اعداد صحیح دو تایی (BILPS) نامیده می شوند . هر حالتی كه بتواند با بله / نه ، (خوب / بد) یا 0/1 نمونه‌برداری شود به عنوان متغیردوتایی شناخته می شود . در زیر نمونه های زیادی از متغیرهای دوتایی ذكر شده كه ممكن است در طرح تجاری یافت شود :

، اگر یك طرح مراقبت سلامتی جدید پذیرفته شود . 
، اگر پذیرفته نشود . 
، اگر مجلس خط B برای تولید نمونه های كولس به كار رود . 
، اگر به كار نرود .
، اگر یك ایستگاه پلیس جدید در پایین شهر شناخته شود . 
، اگر ساخته نشود . 
، اگر تولید یك اجناس به عنوان نوع «خوب» قابل قبول باشد . 
، اگر به این صورت نباشد . 
، اگر بزرگراه 50 ، در سفر بین ددو شهر به كار رود . 
، اگر به این صورت نباشد . 
، اگر محدودیت خاصی باشد . 
، اگر آن محدودیت نیاز نباشد . 
، اگر یك گیاه جدید در گاری هندوستان پرورش یابد . 
، اگر به این صورت نباشد . 
، اگر سومین انتقال به كار رود . 
، اگر به این صورت نباشد . 
همانطور كه این مثالها نشان می دهند ، خیلی ساده است كه متغیر دوتایی را به عنوان یك تحقیق در نظر می گیریم یعنی این كه این تحقیق قبول شده ، یعنی این تحقیق قبول نشده است . با تفاسیر داده شده در مورد متغیرها ، اكنون ما چند نوع اجبار را مورد آزمایش قرار می دهیم ، كه تحت بررسی شورای شهر در «سالم اورگون» می باشد . 
شورای شهر سالم : 
در آخرین جلسه مالیاتی سال ، شورای شهر «سالم» ، طرح هایی مختص سرمایه باقی مانده در بودجه یك سال ارائه كرده است . نه تحقیق تحت بررسی كامل یك سال قرار گرفته اند . برای آمارگیری حمایت مردم از تحقیق های مختلف ، پرسشنامه هایی به طور تصادفی به رای دهندگان در كل شهر فرستاده می شود و از آنها خواسته می شود كه تحقیق ها را به ترتیب از خوب به بد طبقه بندی كنند . ( بالاترین تقدم ، پایین ترین تقدم ) شورا امتیازها را بر اساس 500 پاسخی كه دریافت می كند تطبیق می دهد .با این وجود هیئت شورا مكرراً متذكر می شود كه تنها به نتایج پرسش‌نامه‌ها اكتفا نمی كند . آنها در حالیكه تخصیص های بودجه را تهیه می كنند ، مسائل دیگر را هم محاسبه می كنند . برای تخمین هزینه هر تحقیق ، میزان تخمینی ثابت هر شغل جدید باید فراهم شده ، و تطبیق امتیاز پرسشنامه ها در جدول 3-5 خلاصه شده است. 

هدف هیئت شورا بالا بردن حمایت كل رای دهندگان دریافت شده (داشتن پرسشنامه به عنوان مدرك) و دادن محدودیت ها و مطالب قابل توجه دیگر هیئت شورا می باشد كه به شرح زیر است : 
• 900.000 دلار باقیمانده در صندوق 
• نیازهای هیئت شورا برای ایجاد حداقل 10 شغل جدید . 
• با وجودیكه جلوگیری از جنایت ، برای مردم از اهمیت بیشتری برخوردار است ، هیئت شورا برای بخش های دیگر خدمات مردم باید به خوبی عمل كند . بنابراین امید می رود كه در بیشتر تحقیق های مربوط پلیس سرمایه گذاری شود . 
• هیئت شورا مایل است كه تعداد وسایل نقلیه اضطراری شهر را افزایش دهد ولی اكنون با توجه به مطالب دیگر ، فقط یكی از دو تحقیق در مورد وسایل نقلیه اضطراری باید سرمایه گذاری كند . پس دو ماشین پلیس و دو ماشین آتش نشانی هم باید خریداری شود . 
• هیئت شورا معتقد است در صورتیكه تصمیم بگیرد نزولهای سرمایه را از برنامه‌های ورزشی در مدارس برگرداند ، نزولهای سرمایه از برنامه های موسیقی هم باید برگردانده شوند و برعكس . 
• با عقد قرارداد ، هر سرمایه اضافی مدرسه قبل از اینكه تحقیقات جدید مدرسه انجام شود باید به نزولهای قبلی برگردانده شود . بنابراین هم سرمایه های ورزشی و هم سرمایه های موسیقی قبل از اینكه تجهیزات جدید كامپیوتر خریداری شود ، باید برگردانده شوند . هر چند برگرداندن سرمایه های ورزشی و موسیقی ، دلالت بر این ندارد كه كامپیوترهای جدید خریداری خواهند شد . هیئت شو.را هم مایل است به مردم مسائلی از لحاظ مالی نسبت به آنها مسئول است را ارائه دهد . مثل مسائل مربوط به سلامتی ، علائق در رشد مشاغل و نیازهای تحصیلی شهر «سالم». 
برای نشان دادن مسئولیت پذیری مالی : 
• هیئت شورا مایل است حداقل 250.000 دلار به بودجه سال بعدی انتقال دهد . بنابراین برای بقیه سال حداكثر اینقدر باقی می ماند : 
• 650.000$ = 250.000$ - 900.000$ . 
برای نشان دادن ارتباط بین سلامت عموم : 
• هیئت شورا مایل است حداقل در سه تحقیق آتش سوزی و پلیسی سرمایه گذاری كند .
• آنها امیدوارند هفت افسر پلیس جدید اضافه كنند . 

برای نشان دادن علائق در رشد مشاغل : 
• هیئت شورا مایل است حداقل 15 شغل جدید تمام وقت فراهم آورد . 
برای اثبات حساسیت مطالب تحصیلی :
• هیئت شورا مایل است كه در هر سه تحقیق تحصیلی سرمایه گذاری كند . 
اعضای هیئت شورا تشخیص می دهند كه سرمایه كافی برای تحقق این پنج هدف موجود نمی باشد ، ولی آنها احساس می كند كه اگر حداقل سه تحقیق از پنج تحقیق قابل قبول باشد ، رای دهندگان با نظر مساعدی به آن توجه می كنند . 

راه حل 
هیئت شورای شهر سالم باید تحقیق هایی را برای سرمایه گذاری انتخاب كنند . هدفش تشخیص ارتباطات و محدودیت هایی است كه قبلاً ذكر شده است . یك سری تحقیق هایی كه حمایت عموم مردم را از طریق پرسش نامه های داده شده ، بالا می‌برند . 

قیمت فایل فقط 3,500 تومان

خرید


مراحل خرید:


1- پیش از خرید محصول توضیحات آن را به دقت مطالعه کنید زیرا محتوای فایل شامل تمام آن چیزی است که در توضیحات نوشته شده (نه کمتر و نه بیشتر)

2- پس از انتخاب فایل مورد نظر خود روی دکمه "دانلود" کلیک کنید
3- در مرحله بعد و در قسمت "تکمیل فرم خرید" مشخصات خواسته شده را به دقت وارد کنید و سپس روی دکمه "پرداخت و دانلود فایل" کلیک کنید.

(ایمیل را بدون www وارد کنید. نمونه صحیح ایمیل:  gsmyha@gmail.com)
3- در این مرحله به صفحه پرداخت وارد شده و با تمام کارت های عضو شتاب می توانید هزینه را واریز نمایید
4- پس از پرداخت موفق مجددا به سایت برگردانده می شوید و لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود و علاوه بر آن یک نسخه از فایل به ایمیل شما هم ارسال می گردد تا با خیال راحت فایل خود را دانلود کنید.

(در صورتی که ایمیل فایل ناب به صندوق ورودی شما نرسیده ، باید پوشه اسپم را در ایمیل خود باز کنید و آنرا به صندوق ورودی انتقال دهید تا لینک دانلود فعال شود)


چند نکته مهم:

* پس از خرید فایل تا سه روز فرصت دارید تا فایل را بررسی کنید و در صورتی که فایل مطابق با توضیحات ارائه شده نبود از طریق بخش "تماس با ما" جزییات خرید را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، هزینه پرداختی شما را به حسابتان واریز کنیم.


* برای خرید محصولاتی که کمتر از 5000 تومان قیمت دارند نمی توانید از کارت بانک ملی استفاده کنید چون بانک ملی این اجازه را به دارندگان کارت بانک ملی نداده و به همین دلیل پیشنهاد می شود که برای خریدهای کمتر از 5000 تومان از کارت سایر بانکها استفاده نمایید.


* اگر صفحه لینک دانلود ظاهر نشود علت آن گزارش تخلف فایل و غیر فعال شدن فایل از طرف سایت می باشد. در این شرایط از طریق بخش "تماس با ما" جزییات خرید را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، هزینه پرداختی شما را به حسابتان واریز کنیم.

1  در هنگام خرید فایل به هیچ وجه از وی پی ان استفاده نکنید زیرا به احتمال زیاد خرید شما موفق نخواهد بود.


* در هنگام خرید از مرورگرهای فایرفاکس و کروم استفاده کنید و به هیچ وجه از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده نکنید چون با توجه به آپدیت نشدن این مرورگر در چند سال اخیر ، در فرایند خرید و دانلود فایل اختلال بوجود خواهد آمد.

2 دانلود مرورگر گوگل کروم (نسخه 32 بیتی)

2 دانلود مرورگر گوگل کروم (نسخه 64 بیتی)

3 دانلود مرورگر فایرفاکس (نسخه 32 بیتی)

3 دانلود مرورگر فایرفاکس (نسخه 64 بیتی)


* برای حفظ کیفیت و همچنین دانلود آسانتر ، تمامی فایل ها فشرده شده و با فرمت rar یا zip آپلود شده اند. برای باز کردن فایل باید حتما نرم افزار win rar بر روی سیستم شما نصب شده باشد.

4 دانلود نرم افزار win rar (نسخه 32 بیتی)

4 دانلود نرم افزار win rar (نسخه 64 بیتی)


* در صورتی که از گوگل بصورت مستقیم به بخش دانلود وارد شده اید ، می توانید روی نام فایل کلیک کنید تا توضیحات فایل برای شما نمایش داده شود.

* برای سهولت دانلود فایل ها توسط شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که از نرم افزار اینترنت دانلود منیجر استفاده کنید.

5 دانلود نرم افزار اینترنت دانلود منیجر

با آرزوی خریدی مطمئن برای شما

پاورپوینت های مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
تبلیغات
محل تبلیغات شما
آرشیو
آمار سایت
  • کل پاورپوینت ها: 1988
  • کل نظرات : 1