پاورپوینت های علوم پایه

شبكه های احتمالی، روش مسیر بحرانی و نمودار گانتنمودار گانتقبل ار تلاش جهت استفاده از این ابزار (Pert، CPM و Gantt) اطاعات پروژه باید از طریق معینی جمع آوری شده باشند. لذا لازم است یك توضیح پایه ای و اساسی در مورد قدم های ارتباطی ابتدایی كار داده شود.  فرایند طراحی یك پروژه شامل مراحل زیر است:1-مشخص كردن تاریخ روش و شیوه های اجرای پروژه و طول عمر استفاده از پروژه.2-مشخص كردن حوزه و میزان وسعت پروژه در دوره و مرحلة انتخاب شدة روش اجرای پروژه و طول عمر پروژه3-مشخص كردن با انتخاب روش هایی كه جهت…

شبكه های احتمالی، روش مسیر بحرانی و نمودار گانت

شبكه های احتمالی، روش مسیر بحرانی و نمودار گانت


نمودار گانت
قبل ار تلاش جهت استفاده از این ابزار (Pert، CPM و Gantt) اطاعات پروژه باید از طریق معینی جمع آوری شده باشند. لذا لازم است یك توضیح پایه ای و اساسی در مورد قدم های ارتباطی ابتدایی كار داده شود.

 


فرایند طراحی یك پروژه شامل مراحل زیر است:
1-مشخص كردن تاریخ روش و شیوه های اجرای پروژه و طول عمر استفاده از پروژه.
2-مشخص كردن حوزه و میزان وسعت پروژه در دوره و مرحلة انتخاب شدة روش اجرای پروژه و طول عمر پروژه
3-مشخص كردن با انتخاب روش هایی كه جهت مرور پروژه مورد استفاده قرار می گیرند.
4-مشخص كردن و از پیش تعیین كردن نقاط عطف یا تاریخ های بحرانی پروژه كه باید به آنها پرداخت و رسیدگی كرد.
5-لیست كردن فعالیتها، با دورة پروژه، در رابطه با اینكه هركدام از آنها باید سر موقع به پایان رسند.
6-برآورده كردن تعداد پرسنل لازم برای به پایان رساندن هر فعالیت
7-برآورد كردن پرسنل آماده به كار جهت به پایان رسانیدن هر فعالیت
8-مشخص كردن سطح مهارت مورد نیاز جهت تشكیل دادن هر فعالیت.
9-مشخص كردن وابستگی ها و پیش نیازی های هر پروژه.
-كدام فعالیت ها می توانند بطور موازی و هم زمان انجام شوند؟
-شروع كدام فعالیتها مستلزم تكمیل فعالیتهای دیگر است:
10-نقاط كنترلی و نقاط بازدید و مورد مرور پروژه
11-تشكیل دادن برآورد هزینة اجرای پروژه و تحلیل هزینه – منافع.
توسعة طرح یك پروژه مستلزم داشتن دقت بالا و درك جزئیات همة فعالیتهایی است كه شامل می شودو مقدار زمانی كه برای مدت زمان طول انجام هر فعالیت تخمین زده است، وابستگی های میان این فعالیتها، و توالی زمانی كه این فعالیتها باید به اجرا درایند به علاوه، آماده بودن منابع باید مشخص گردد تا هر فعالیت با مجموعه فعالیتها جهت اختصاص به كار گرفته شود.
یك روش مورد استفاده برای توسعه لیست فعالیتها، خلق كردن چیزی است كه به تجزیة ساختار كار معروف است.

یك تعریف:
تفكیك ساختار (WBS): یك انحلال و متلاشی كردن سلسله مراتب و یا تجزیة یك پروژه یا فعالیت اصلی به مراحل متوالی است كه در آن هر مرحله یك تجزیه كاملتر از قبلی است. در شكل نهایی یك WSB در ساختار و چیدمان بسیار شبیه طرح اصلی است. هر مورد در یك مرحلة خاص از WBS متوالیاً شماره گذاری شده است (برای مثال: 10 و 10 و 30 و 40 و 50) هر مورد در مرحلة بعدی در طی شمارة منشاء اصلی خود شماره گذاری شده است. (برای مثال 1/10 و 2/10 و 3/10 و 4/10) WBS ممكن است در شكل یك دیاگرام كشیده شود. (چنانچه ابزارهای خودكار آماده باشند.) یا در یك نمودار شبیه كشیدن یك طرح.
WBS با دو فعالیت رو یهم رفته شروع می شود كه نمایندة كلیت كارهایی هستند كه پروژه را تشكیل می دهند. این نام طرح پروژه WBS می شود. استفاده از روش كار یا طول عمر مسیستم (تحلیل، طراحی و اسباب تكمیل) بعنوان یك راهنما قدم می گذارد پروژه به قدم های اصلی اش تقسیم شده است. اولین مرحلة پروژه وارد كردن اطلاعات است. مرحلة دوم اصلی تحلیلی است كه پیرو طراحی، ترسیم، تست كردن، تكمیل و پیگیری دقیق انجام وظایف است. هركدام از این مراحل باید به مرحلة بعدی جزئیاتش شكسته شوند و هركدام از آنها، بازهم به مراحل كاملتر جزئیات، تا به یك فعالیت قابل مدیریت برسد. اولین WBS برای طول عمر پروژه به این صورت خواهد بود.

قیمت فایل فقط 4,500 تومان

خرید


مراحل خرید:


1- پیش از خرید محصول توضیحات آن را به دقت مطالعه کنید زیرا محتوای فایل شامل تمام آن چیزی است که در توضیحات نوشته شده (نه کمتر و نه بیشتر)

2- پس از انتخاب فایل مورد نظر خود روی دکمه "دانلود" کلیک کنید
3- در مرحله بعد و در قسمت "تکمیل فرم خرید" مشخصات خواسته شده را به دقت وارد کنید و سپس روی دکمه "پرداخت و دانلود فایل" کلیک کنید.

(ایمیل را بدون www وارد کنید. نمونه صحیح ایمیل:  gsmyha@gmail.com)
3- در این مرحله به صفحه پرداخت وارد شده و با تمام کارت های عضو شتاب می توانید هزینه را واریز نمایید
4- پس از پرداخت موفق مجددا به سایت برگردانده می شوید و لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود و علاوه بر آن یک نسخه از فایل به ایمیل شما هم ارسال می گردد تا با خیال راحت فایل خود را دانلود کنید.

(در صورتی که ایمیل فایل ناب به صندوق ورودی شما نرسیده ، باید پوشه اسپم را در ایمیل خود باز کنید و آنرا به صندوق ورودی انتقال دهید تا لینک دانلود فعال شود)


چند نکته مهم:

* پس از خرید فایل تا سه روز فرصت دارید تا فایل را بررسی کنید و در صورتی که فایل مطابق با توضیحات ارائه شده نبود از طریق بخش "تماس با ما" جزییات خرید را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، هزینه پرداختی شما را به حسابتان واریز کنیم.


* برای خرید محصولاتی که کمتر از 5000 تومان قیمت دارند نمی توانید از کارت بانک ملی استفاده کنید چون بانک ملی این اجازه را به دارندگان کارت بانک ملی نداده و به همین دلیل پیشنهاد می شود که برای خریدهای کمتر از 5000 تومان از کارت سایر بانکها استفاده نمایید.


* اگر صفحه لینک دانلود ظاهر نشود علت آن گزارش تخلف فایل و غیر فعال شدن فایل از طرف سایت می باشد. در این شرایط از طریق بخش "تماس با ما" جزییات خرید را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، هزینه پرداختی شما را به حسابتان واریز کنیم.

1  در هنگام خرید فایل به هیچ وجه از وی پی ان استفاده نکنید زیرا به احتمال زیاد خرید شما موفق نخواهد بود.


* در هنگام خرید از مرورگرهای فایرفاکس و کروم استفاده کنید و به هیچ وجه از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده نکنید چون با توجه به آپدیت نشدن این مرورگر در چند سال اخیر ، در فرایند خرید و دانلود فایل اختلال بوجود خواهد آمد.

2 دانلود مرورگر گوگل کروم (نسخه 32 بیتی)

2 دانلود مرورگر گوگل کروم (نسخه 64 بیتی)

3 دانلود مرورگر فایرفاکس (نسخه 32 بیتی)

3 دانلود مرورگر فایرفاکس (نسخه 64 بیتی)


* برای حفظ کیفیت و همچنین دانلود آسانتر ، تمامی فایل ها فشرده شده و با فرمت rar یا zip آپلود شده اند. برای باز کردن فایل باید حتما نرم افزار win rar بر روی سیستم شما نصب شده باشد.

4 دانلود نرم افزار win rar (نسخه 32 بیتی)

4 دانلود نرم افزار win rar (نسخه 64 بیتی)


* در صورتی که از گوگل بصورت مستقیم به بخش دانلود وارد شده اید ، می توانید روی نام فایل کلیک کنید تا توضیحات فایل برای شما نمایش داده شود.

* برای سهولت دانلود فایل ها توسط شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که از نرم افزار اینترنت دانلود منیجر استفاده کنید.

5 دانلود نرم افزار اینترنت دانلود منیجر

با آرزوی خریدی مطمئن برای شما

پاورپوینت های مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
تبلیغات
محل تبلیغات شما
آرشیو
آمار سایت
  • کل پاورپوینت ها: 1988
  • کل نظرات : 1