پاورپوینت های علوم پایه

 بررسی ارتباطات درون شهری و میزان رضایت مردم از عملكرد سازمان اتوبوسرانی  (به همراه نمودار)   موضوع : هدف از این پروژه بررسی ارتباطات درون شهری و میزان رضایت مردم از عملكرد سازمان اتوبوسرانی می باشد.   جامعه :سازمان اتوبوسرانی   نمونه : شهروندان ایستگاه ابوتوس      متغیر تصادفی: گروه  سنی افراد مسن وجوان   نوع متغیر : کیفی اسمی   روش نمونه گیری :  به صورت اعداد تصادفی ساده   روش جمع آوری  داده ها : از طریق پرسشنامه کتبی  …

بررسی ارتباطات درون شهری و میزان رضایت مردم از عملكرد سازمان اتوبوسرانی

 بررسی ارتباطات درون شهری و میزان رضایت مردم از عملكرد سازمان اتوبوسرانی  (به همراه نمودار)

 

موضوع : هدف از این پروژه بررسی ارتباطات درون شهری و میزان رضایت مردم از عملكرد سازمان اتوبوسرانی می باشد.

 

جامعه :سازمان اتوبوسرانی

 

نمونه : شهروندان ایستگاه ابوتوس

 

 

 

متغیر تصادفی: گروه  سنی افراد مسن وجوان

 

نوع متغیر : کیفی اسمی

 

روش نمونه گیری :  به صورت اعداد تصادفی ساده

 

روش جمع آوری  داده ها : از طریق پرسشنامه کتبی

 

 

 

 

فهرست مطالب:

 

 

عنوان                                                                                                                                   

 

1) مقدمه .......................................................................................

 

2) جمع آوری داده ها .......................................................................

 

3) بررسی سئوالات مورد نظر .........................................................

 

4) بخش نمودارها و جداول ...............................................................

 

5) منحنی نرمال ...............................................................................

 

6) بررسی مشكلات ..........................................................................

 

7) نتیجه گیری كلی ...........................................................................

 

پرسشنامه ......................................................................................

 

 

 

مقدمه:

 

برای یك فرد عادی كاملاً طبیعی است كه در مورد برخورداری از یك سازمان اتوبوسرانی موفق و هماهنگ، سئوالاتی را در ذهن داشته باشد.

 

ما بطور كلی در چهار موضوع اصلی رفاه و آسایش شهروندان و هزینه بهره مندی از امكانات سازمان اتوبوسرانی و پراكندگی مسیرهای حمل و نقل و مدت زمان مفید رفت و آمد تحقیقات گسترده ای در سطح شهر انجام داده ایم.

 

این تحقیق اتوبوسرانی در سال 1384 صورت گرفته است که این پرونده با توزیع پرسشنامه در مكانهای مختلف شهر آغاز گشت. در این رابطه داده ها جمع آوری شده و مورد ارزشیابی و تجزیه و تحلیل قرار گرفتند.در این بررسی از محاسبات آماری، نمودارها و غیره استفاده شده است.


 

جمع آوری داده ها:

 

به دلیل مشكلات زیاد موجود برای جمع آوری داده ها در برخی از نواحی دوردست از مكانهای پر ازدحام در شهر، جامعه آماری ما را تشكیل داده اند.

 

در این تحقیق از سایر افراد مورد نظر در رده های سنی مختلف برای جمع آوری اطلاعات و پاسخ دادن به پرسشنامه استفاده شده است. به رغم مشكلاتی كه برای جمع آوری داده ها موجود است از طریق پرسشنامه توانستیم اطلاعات مورد نیاز را تهیه و تفسیر نماییم.

 

بررسی سئوالات مورد نظر:

 

در انجام این پروژه ما با استفاده از تحقیقات و كمك از نمونه ها و آمارگیری های مختلف سئوالات مختلفی را در زمینه های گوناگون راجع به سازمان اتوبوسرانی ارائه داده ایم كه در این سئوالات مردم نظر خود را بیان نموده اند.

 

محتوای برخی سئوالات به شرح زیر است:

 

در این سئوالات در رابطه با مسائل رفاهی و خدمات سازمان اتوبوسرانی و میزان رضایت مردم از عملكرد سازمان تحقیق بعمل آمده است.

 

- در رابطه با سكوت و نظافت و مسائل رفاهی درون اتوبوس مسائلی وجود دارد كه از آن جمله می توان به مسائل زیر اشاره كرد:

 

بعضی از افراد مسن از این امور  از قبیل مسائل رفاهی رضایت چندانی ندارند. آنها معتقدند، نوجوانان و افرادی با سن پایین كه میل زیادی به تحرك و فعالیت دارند به این قبیل مسائل توجه زیادی ندارند و مراعات حال ایشان را نمی كنند.

 

بیشتر افراد به طور كلی از نظافت اتوبوسها نسبت به چند سال اخیر رضایت بیشتری دارند. زیرا اتوبوسهایی كه مدل آنها بالا می باشد و زمان تولید و ساخت آنها بیشتر از چند سال نمی باشد بنابراین علاوه بر پاكیزگی این اتوبوسها از نظر كیفیت و آسایش افراد نیز در سطح بالایی قرار دارند.

 

- از نظر  بر خورد رانندگان با مسافرین باید گفت بدلیل اینكه رانندگان مدت زیادی را به رانندگی می پردازند و روحیه مناسبی ندارند چندان با روی باز و رفتار مناسب با مردم برخورد نمی كنند البته در این میان رانندگانی نیز وجود دارند كه واقعاً به بهترین شیوه وظیفه خود را در مقابل مسافرین انجام می دهند و آنها را نیز از خود ناراضی نمی گردانند.

 

- در مورد فاصله زمانی رسیدن هر اتوبوس به مقصد این نكته مشخص است كه با توجه به مقتضیات محدودی مورد نظر تعداد اتوبوسها مشخص شده و هر چه این تعداد بیشتر باشد و فاصله مبدأ تا مقصد كمتر باشد، مدت زمان رسیدن اتوبوس كمتر خواهد بود.

 

برخی از مردم جامعه در مورد به موقع رسیدن به مقصد خود ابراز نارضایتی می كنند. آنها این مشكل را ناشی از عواملی چند می دانند:

 

1) ازدحام و شلوغی خیابانها و مسیر رفت و آمد آنها

 

2) توقف نكردن برخی از اتوبوسها در بعضی از ایستگاهها بدلیل شلوغ بودن اتوبوس

 

3) زیاد سوار شدن مردم و ازدحام آنها در وسط اتوبوس

 

- با توجه به داده های بدست آمده از طریق پرسشنامه ها می توان دریافت كه مردم از نظر پراكندگی مسیرهای حمل و نقل در سطح شهر تا حدودی رضایت كافی را دارند یعنی تقریباً 40% این پراكندگی مسیرها را در سطح متوسط دانسته و حدود 36% در سطح خوب و خیلی خوب دانسته و 23% نیز در سطح پایین و بد می دانند. اما باید توجه داشت كه در برخی از مناطق نمی‌توان مسیرها را به چند بخش تقسیم نموده و یا مسیرها را كوتاه كرد. زیرا در این صورت ممكن است مشكلاتی از قبیل ازدحام و تراكم زیاد در جایی بوجود آید و برخی از مناطق از امكانات اتوبوسرانی محروم گردند.

 

- با توجه به اطلاعات بدست آمده از پرسشنامه ها می توان دریافت اكثریت مردم در مورد كاهش هزینه آنها در حمل و نقل توسط اتوبوسهای سازمان رضایت زیادی دارند، یعنی در نمونه های تحقیقی همه افراد از این حیث بسیار ابراز خرسندی می نمایند. افرادی كه از نظر اقتصادی در سطح پایین تری قرار دارند و رفت و آمد آنها از طریق اتومبیل های شخصی امكان پذیر نیست، از این امتیاز مفید، یعنی هزینه كم و پیمودن مسیرهای طولانی رضایت بیشتری نسبت به سایر قشرهای جامعه دارند.

قیمت فایل فقط 3,900 تومان

خرید


مراحل خرید:


1- پیش از خرید محصول توضیحات آن را به دقت مطالعه کنید زیرا محتوای فایل شامل تمام آن چیزی است که در توضیحات نوشته شده (نه کمتر و نه بیشتر)

2- پس از انتخاب فایل مورد نظر خود روی دکمه "دانلود" کلیک کنید
3- در مرحله بعد و در قسمت "تکمیل فرم خرید" مشخصات خواسته شده را به دقت وارد کنید و سپس روی دکمه "پرداخت و دانلود فایل" کلیک کنید.

(ایمیل را بدون www وارد کنید. نمونه صحیح ایمیل:  gsmyha@gmail.com)
3- در این مرحله به صفحه پرداخت وارد شده و با تمام کارت های عضو شتاب می توانید هزینه را واریز نمایید
4- پس از پرداخت موفق مجددا به سایت برگردانده می شوید و لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود و علاوه بر آن یک نسخه از فایل به ایمیل شما هم ارسال می گردد تا با خیال راحت فایل خود را دانلود کنید.

(در صورتی که ایمیل فایل ناب به صندوق ورودی شما نرسیده ، باید پوشه اسپم را در ایمیل خود باز کنید و آنرا به صندوق ورودی انتقال دهید تا لینک دانلود فعال شود)


چند نکته مهم:

* پس از خرید فایل تا سه روز فرصت دارید تا فایل را بررسی کنید و در صورتی که فایل مطابق با توضیحات ارائه شده نبود از طریق بخش "تماس با ما" جزییات خرید را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، هزینه پرداختی شما را به حسابتان واریز کنیم.


* برای خرید محصولاتی که کمتر از 5000 تومان قیمت دارند نمی توانید از کارت بانک ملی استفاده کنید چون بانک ملی این اجازه را به دارندگان کارت بانک ملی نداده و به همین دلیل پیشنهاد می شود که برای خریدهای کمتر از 5000 تومان از کارت سایر بانکها استفاده نمایید.


* اگر صفحه لینک دانلود ظاهر نشود علت آن گزارش تخلف فایل و غیر فعال شدن فایل از طرف سایت می باشد. در این شرایط از طریق بخش "تماس با ما" جزییات خرید را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، هزینه پرداختی شما را به حسابتان واریز کنیم.

1  در هنگام خرید فایل به هیچ وجه از وی پی ان استفاده نکنید زیرا به احتمال زیاد خرید شما موفق نخواهد بود.


* در هنگام خرید از مرورگرهای فایرفاکس و کروم استفاده کنید و به هیچ وجه از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده نکنید چون با توجه به آپدیت نشدن این مرورگر در چند سال اخیر ، در فرایند خرید و دانلود فایل اختلال بوجود خواهد آمد.

2 دانلود مرورگر گوگل کروم (نسخه 32 بیتی)

2 دانلود مرورگر گوگل کروم (نسخه 64 بیتی)

3 دانلود مرورگر فایرفاکس (نسخه 32 بیتی)

3 دانلود مرورگر فایرفاکس (نسخه 64 بیتی)


* برای حفظ کیفیت و همچنین دانلود آسانتر ، تمامی فایل ها فشرده شده و با فرمت rar یا zip آپلود شده اند. برای باز کردن فایل باید حتما نرم افزار win rar بر روی سیستم شما نصب شده باشد.

4 دانلود نرم افزار win rar (نسخه 32 بیتی)

4 دانلود نرم افزار win rar (نسخه 64 بیتی)


* در صورتی که از گوگل بصورت مستقیم به بخش دانلود وارد شده اید ، می توانید روی نام فایل کلیک کنید تا توضیحات فایل برای شما نمایش داده شود.

* برای سهولت دانلود فایل ها توسط شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که از نرم افزار اینترنت دانلود منیجر استفاده کنید.

5 دانلود نرم افزار اینترنت دانلود منیجر

با آرزوی خریدی مطمئن برای شما

پاورپوینت های مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
تبلیغات
محل تبلیغات شما
آرشیو
آمار سایت
  • کل پاورپوینت ها: 1988
  • کل نظرات : 1